VZORY - SKLOŇOVÁNÍ na zeď

Skloňování jednotlivých vzorů na zeď třídy.
Cena celkem
50 Kč
Ke stažení
Kód produktu
80
Popis
Diskuse
Hodnocení

Stáhnout na UCITELNICE.cz

počet stránek: 50
věk: 9 - 12 let
forma: výzdoba do třídy
jazyk: čeština

V tomto materiálu najdete 50 stránek s vyskloňovanými vzory (všechny pády, jednotné i množné číslo). Většina slov je psaná velikostí písma 150, takže je dobře čitelná i z větší dálky. 

Návod k přípravě: Materiál vytiskněte a zalaminujte. Tabulky s dětmi vystřihněte, stejně tak jednotlivá slova. Jednotlivé kartičky můžete nalepit na pruh kartonu nebo sešít sešívačkou k sobě. 

Upozornění: Je potřeba opravdu velká zeď, materiál je po výrobě hodně prostorově náročný (jak na výšku, tak na šířku). Viz. fotografie v reálné třídě v galerii. 

Design dětí s tabulkou - Ashley Hughes. Zakoupeno na teacherspayteachers.com. Dle licenčních podmínek, lze použít i ke komerčním účelům.

Toto dílo podléhá autorským právům.

Návod ke stažení: Po úspěšné platbě dojde k automatickému stažení do počítače (obvykle do složky Stažené soubory). Pokud byste měli jakékoli potíže, kontaktujte nás prosím v chatu vpravo dole nebo na emailu info@piks.cz

0,0
Bez hodnocení
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Napsat vlastní recenzi
Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskusi.
Položit dotaz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím